• Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Turisztikai Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája
    5000 Szolnok, Baross utca 43.

203056

Az iskolánkról

Köszöntő

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm honlapunkon.

Intézményünk célja régi, nagy múltú szakképző iskolaként, kreatív, innovatív és sokoldalú szakemberek jövőjének megalapozása, piacképes tudás átadása-közvetítése igazodva a mai, gyorsan változó munkaerőpiaci igényekhez.

Pedagógusaink diákközpontú, elkötelezett munkával vezetik és oktatják a diákokat.

Büszkék vagyunk tanulóink tanulmányi teljesítményeire, verseny eredményeire. Intézményünk színes szakmai és szabadidős programokat kínál minden tanuló és látogató számára.

Fedezze fel a „Vásárhelyi Világát”, tanulmányozza képzési kínálatunkat, élvezze velünk programjainkat!

Kérem, kísérje figyelemmel iskolánk mindennapjait, tájékozódjon az általunk kínált lehetőségekről, és örüljünk együtt eredményeinknek. Várjuk segítő észrevételeit, javaslatait.

Tisztelettel:

Mohácsi Csilla

tagintézmény-vezető

5000 Szolnok, Baross utca 43.