• Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája
    5000 Szolnok,
    Baross utca 43.

203057

Szakmák Éjszakája 2018

Szolnoki Szolgáltatási Szakképési Centrum

Szakmák éjszakája 2018

Az alábbi linken lehetőség van jeletketni az egyes programokra:

Indul a „Szakmák éjszakája”

Szolnoki Szolgáltatási SZC

Örömmel értesítünk minden kedves érdeklődőt, hogy 2018. április 13-én újra lesz „Szakmák Éjszakája”. Megalakultak a kreatív, elkötelezett tagokból álló munkacsoportok. A Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum valamennyi tagintézménye elkészítette a javaslatok begyűjtése után a színvonalas, szakmai programok leírását, ütemezését. A programtervek kialakítása során figyelembe vettük a különböző korosztályok érdeklődési körét. Igyekeztünk az előző tanévben a „Szakmák Éjszakájának” sikeres eseményeit továbbfejleszteni és újakat kitalálni. Felelevenítettük a jó hangulatú 2017-ban megrendezett nagyszabású programjainkat, elővettük az ott készült fotókat, melyből válogatunk a honlapunkra is. Összeírtuk a lehetséges támogatók névsorát, hogy minél magasabb színvonalon valósíthassuk meg a rendezvényt. Meghatároztuk a megszólítani kívánt célcsoportokat és több munkamegbeszélést tartottunk:  szakmáink  és a rendezvény népszerűsítését tűztük ki célul.

„Szakképzés: esély a sikerre”

(Képek: Szolnoki Szolgáltatási SZC Közgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola képtárából)

5000 Szolnok,
    Baross utca 43.