• Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Turisztikai Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája
    5000 Szolnok, Baross utca 43.

203056

Szakmák Éjszakája 2019

Szolnoki Szolgáltatási Szakképési Centrum

Szakmák éjszakája 2019

Indul a „Szakmák éjszakája”

Szolnoki Szolgáltatási SZC

Örömmel értesítünk minden kedves érdeklődőt, hogy 2019. április 12-én újra lesz „Szakmák Éjszakája”. Megalakultak a kreatív, elkötelezett tagokból álló munkacsoportok. A Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum valamennyi tagintézménye elkészítette a javaslatok begyűjtése után a színvonalas, szakmai programok leírását, ütemezését. A programtervek kialakítása során figyelembe vettük a különböző korosztályok érdeklődési körét. Igyekeztünk az előző tanévben a „Szakmák Éjszakájának” sikeres eseményeit továbbfejleszteni és újakat kitalálni. Felelevenítettük a jó hangulatú 2017-ban megrendezett nagyszabású programjainkat, elővettük az ott készült fotókat, melyből válogatunk a honlapunkra is. Összeírtuk a lehetséges támogatók névsorát, hogy minél magasabb színvonalon valósíthassuk meg a rendezvényt. Meghatároztuk a megszólítani kívánt célcsoportokat és több munkamegbeszélést tartottunk:  szakmáink  és a rendezvény népszerűsítését tűztük ki célul.

„Szakképzés: esély a sikerre”

(Képek: Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Tagintézmény képtárából)

5000 Szolnok, Baross utca 43.