• Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Turisztikai Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája
    5000 Szolnok,
    Baross utca 43.

203057

Támogatóink

OSZTV 2018 ÁSZÉTV Verseny a Telekiben FOX VERSENY World Skills Közgadaságtan Irodalom Matematika Francia

Versenyeink

Francia

Francia verseny eredmény, felkészítő Zombori József tanár Úr

Francia megyei irodalmi verseny a Jász-Nagykun-Szolnok megyei és Picardia megye Baráti körök és Verseghy Ferenc gimnázium szervezésében, amely a városi Verseghy könyvtárban került megszervezésre. A megye több iskolájából kb. 60 részvevő  volt. A mi iskolánkból 20 fő 11.A osztályos tanulók vettek részt a csoportos előadásokban. Két kategóriában: verses dal és próza kategóriákban is első helyezettet nyerték el.

5000 Szolnok,
    Baross utca 43.