Egészségügy Szakma Sztár Fesztivál KEVIN OSZTV 2018 ÁSZÉTV Verseny a Telekiben FOX VERSENY Közgadaságtan Irodalom Matematika Francia

Versenyeink

Szakma Sztár Fesztivál

2019. február 28.-án az Állami Egészségügyi Ellátó Központ Emberi Erőforrás Fejlesztési Főigazgatóság szervezésében a Magyar Honvédség Honvédkórház Klinikai Demonstrációs Egységében bonyolítottuk le az előválogatót, melyre összesen 15 versenyző jelentkezett.

A válogatóverseny célja az a nyolc versenyző kiválasztása volt, akik 2019. március 12-14. között a VI. SkillsHungary Nemzeti Döntőn részt vehettek. Iskolánkból két 5/13. E osztályos tanuló Nagy Ildikó és Jakus Viktória vett részt és jutott be a döntőbe.

A döntő a hagyományokat követve Hungexpo Vásárcsarnokban került megszervezésre, ahol a Szakma Sztárjai is versenyezhettek.

Iskolánk képviselői magas szakmai színvonalon teljesítették a feladatokat az Ápolás- gondozás területén.

Nagy Ildikó II., Jakus Viktória a IV. helyezést ért el.

A MESZK anyagi finanszírozást nyújtott ahhoz, hogy 30 tanuló nézőként részt vehetett ezen a versenyen, szurkolásával támogatta versenyzőinket. Köszönjük a támogatást.

Gratulálunk a jó eredményekért, sikeres felkészülést kívánunk a szakmai vizsgához.