• Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája
    5000 Szolnok,
    Baross utca 43.

203057

Az iskolánkról

Köszöntő

Kedves Látogató!

Nagy szeretettel köszöntöm megújult honlapunkon.

Régi, nagy múltú intézmény, de új tanév, új lehetőségek. Az idei tanévben kezdik meg tanulmányaikat az első szakgimnáziumi osztályaink. Az új kerettanterv számos kedvező lehetőséget teremt arra, hogy diákjaink gyakorlatias, hasznosítható, piacképes tudás birtokában tudjanak tovább tanulni a felsőoktatásban, vagy elhelyezkedni a munkaerőpiacon.

Az idei tanévben tesznek először, kötelezően szakmai tantárgyból érettségi vizsgát végzős tanulóink. Az eredményes érettségi vizsgát követően lehetőségük nyílik, hogy ágazatonként meghatározott munkakört töltsenek be a munka világában.

Idei tanévünk, tehát szorosan összefonódik a szakképzés megújításával.

Lehetőségeink, eszközeink bővülnek, de hagyományaink, értékeink megmaradnak, megőrizzük őket. Célunk, hogy jó hangulatú, szerethető, nyugodt környezetet teremtsünk diákjainknak, biztosítva a szilárd, támogató hátteret a tanuláshoz, művelődéshez.

Kérem, kísérje figyelemmel iskolánk mindennapjait, tájékozódjon az általunk kínált lehetőségekről, és örüljünk együtt eredményeinknek. Várjuk segítő észrevételeit, javaslatait.

Tisztelettel:

Mohácsi Csilla